Banesë në SHITJE 1+1 - Lagjja e Muhaxherëve - 62m²

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje
64,000 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me orientim jug-lindje dhe sipërfaqe prej 62m² e cila ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, afër kullës së Zotnisë, ndërtim i “Besa Komerce”, Rruga "Shaip Spahiu". Gjendet në katin e 8-të, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore të kryeqytetit. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Është e mirëmbajtur, e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira banimi. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Ka pamje të hapur dhe hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 62 m2
  • 2211 Vizita
ID: PROAC3083
Siperfaqe Neto: 62
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1