Banesë + GARAZHË në SHITJE 1+3 - Arbëri - 127m²

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje
137,000 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Arbëri, afër Meridian Market, Rr."Eduard Lir". Ka sipërfaqe prej 127m² dhe ndodhet në katin e 4-të. Ka hapësirë të hapur dhe maksimalisht të shfrytëzueshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje. Kjo pronë posedon një garazhë që përfshihet në çmimin e shitjes.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 3 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 127 m2
  • 141 Vizita
ID: PROAC3195
Siperfaqe Neto: 127
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: