Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE 1+2 - Rruga C - 83m²

Rruga C, Prishtina
Për Shitje
1,250 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Rrugën C, përballë Del Posto, te Maxi 24, ndërtues AlbVizion & SimaCom. Ka sipërfaqe prej 83m² dhe ndodhet në katin e 2-të. Ka hapësirë të hapur dhe maksimalisht të shfrytëzueshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje. Vlen të theksohet se kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 83 m2
  • 232 Vizita
ID: PROAC3197
Siperfaqe Neto: 83
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: