Banesë me QIRA - 1+1 - Tophane - 60m²

Tophane,
Për Qira
250 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 60m², ndodhet në Tophane, afër Rinvest. Gjendet në katin e 9-të, në një lokacion të qetë dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. Vendndodhja e banesës është e përkyer, në këtë zonë ka infrastrukturë të zhvilluar mirë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Kjo pronë lëshohet vetëm me kontrat 6 mujore.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 93 Vizita
ID: PROAC3200
Siperfaqe Neto: 60
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 9
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: