Banesë me QIRA - 1+1 - Kalabri - 62m²

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Qira
350 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 62m², ndodhet në Kalabri, objekti i Nartelit. Gjendet në katin e 5-të, në një lokacion të qetë dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. Vendndodhja e banesës është e përkyer, në këtë zonë ka infrastrukturë të zhvilluar mirë. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Kjo pronë është e lirë nga data 2 Qershor.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 62 m2
  • 125 Vizita
ID: PROAC3202
Siperfaqe Neto: 62
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: