Banesë në SHITJE 1+1 - Rruga C - 50m²

Rruga C, Prishtina
Për Shitje
61,000 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me orientim veri-lindje e cila ndodhet në Rrugën C, te banesat e Tregtisë. Ka sipërfaqe totale prej 50m² dhe ndodhet në katin e 8-të. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje. Banorët e lagjes kanë qasje të lehtë në mjetet e transportit publik dhe me rrugët lokale.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 50 m2
  • 171 Vizita
ID: PROAC3204
Siperfaqe Neto: 50
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: