Banesë në SHITJE 1+2 me GARAZHË në Lagjen e Muhaxherëve - 78m²

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 78m², në katin e 4-të, me orientim Jug-Lindja (ka diell gjatë tërë ditës), gjendet në fillim të Lagjes së Muhaxherëve, në Rr.”Kaçaniku”, mbi Ministri të Arsimit dhe ka në afërsi shkollën fillore “Naim Frashëri” dhe shtëpinë e shëndetit. Objekti në të cilën gjendet banesa është i ndërtuar nga jashtë me tulla të kuqe dhe me ekstra izolim me leshqelgji, po ashtu ka me shumë se 60% të hapësirës parkingje, zonë të gjelbërt dhe në të dy anët e objektit ka rrugë. Banesa posedon leje të ndërtimit dhe është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Poashtu, ka garazhë dhe depo që shiten bashkë me mobilie.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– 2 Terasa, në njërin ka dalje nga salloni, kurse në tjetrin ka dalje nga të dy dhomat e gjumit.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 78 m2
  • 987 Vizita
ID: PROAC3216
Siperfaqe Neto: 78
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: