Banesë me QIRA - 2 dhoma gjumi - Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, më saktësisht afër Kompleksit banesorë Beni Dona.
Ka sipërfaqe prej 120m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 6- të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik.
Është e pajisur me ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Në afërsi ka restaurante, qerdhe, shkolla si dhe qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit.

Banesa përbëhet nga:
– Qëndrimi ditor me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 120 m2
  • 105 Vizita
ID: PROAC4547
Siperfaqe Neto: 120
Kat: 6
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1