Banesë me QIRA - 1 dhomë gjumi - Lagjja e Muhaxherëve

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Qira
300 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjjen e Muhaxherëve, afër kompleksit Kulla e Zotnisë.
Ka sipërfaqe prej 60m² të shfrytëzueshme, ndodhet në katin e 6-të dhe ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional.

Banesa është e mobiluar e tëra, me kushte të nevojshme dhe të mira për banim.
Lokacioni ku ndodhet banesa karakterizohet me qetësi, shumë afër qendrës së qytetit.

Në afërsi ka shkollën fillore “Naim Frashëri” dhe shtëpinë e shëndetit, poashtu ka qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 109 Vizita
ID: PROAC4550
Siperfaqe Neto: 60
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1