Kati i shtëpisë me QIRA - 2 dhoma gjumi - Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Kati i shtëpisë gjendet në lagjen Arbëria më saktësisht afër Restaurant Pinocchio.
Ka sipërfaqe prej 104m² të shfrytëzueshme dhe ka pamje nga qyteti.
Kati i shtëpisë është e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik.
Para shtëpisë ka oborr të mirëmbajtur dhe parking të mjaftushëm për banorët.
Në afërsi ka Ambasada, restaurante, qerdhe, shkolla, parkun e Arbërisë si dhe qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit.
Kjo pronë lëshohet për ndërkombëtarë.

Kati i shtëpisë përbëhet nga:
– Qëndrimi ditor me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 104 m2
  • 129 Vizita
ID: PROAC4551
Siperfaqe Neto: 104
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1