Banesë me QIRA - 2 dhoma gjumi - Mati 1

Mati 1, Prishtina
Për Qira
400 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht te banesat e Fitorës, afër furrës Epoka.
Ka sipërfaqe prej 90m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 4- të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira për banim.
Është e pajisur me ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Në afërsi ka restaurante, qerdhe, shkolla si dhe qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit.
Kjo pronë është e lirë nga data 25 Nëntor.

Banesa përbëhet nga:
– Qëndrimi ditor me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 90 m2
  • 61 Vizita
ID: PROAC4555
Siperfaqe Neto: 90
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1