Banesë me QIRA - 1 dhomë gjumi - Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
Për Qira
320 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, në Objektin Beni Dona.
Ka sipërfaqe prej 65m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi.
Është e pajisur me ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Në afërsi ka restaurante, qerdhe, shkolla si dhe qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit. Kjo pronë është e lirë nga data 1 Janar.

Banesa përbëhet nga:
– Qëndrimi ditor me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 119 Vizita
ID: PROAC4557
Siperfaqe Neto: 65
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1