Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 1 dhomë gjumi – Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
75,000 €

Përshkrimi

Banesa e pajisur me fletë poseduese gjendet afër Spitalit Amerikan në Prishtinën e Re, "F&A Engineering".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m² ndërsa ndodhet në katin e 8-të. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe organizuar mirë me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Objekti banesor posedon 2 ashensorë funksionalë kurse sistemi i ngrohjes me energji elektrike. Orientimi jug-përendim i banesës i lejon asaj ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Ndodhet në një zonë të qetë dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme si: dyqane, restorante, kafiteri etj.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 870 Vizita
ID: PROAC5588
Siperfaqe Neto: 65
Kat: 8
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1