Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Aktash

Aktash, Prishtina
Për Qira
320 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 70m², ndodhet në Aktash, te autoshkolla "Abis", përballë Fakultetit të Arteve. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme për banim. Gjendet në katin e 3-të, në një lokacion të përshtatshëm dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Kjo pronë do të jetë e lirë nga data 18 qershor.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 68 Vizita
ID: PROAC5651
Siperfaqe Neto: 65
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1