Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Te Qafa

Qafa, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa afër restorantit "De Rada Brasserie".
Ka një sipërfaqe prej 78m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 2-të.
Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemi i ngrohjes është me energji elektrike.
Banesa është e mobiluar plotësisht dhe ka kushte të mira banimi.
Përparësi është lokacioni i banesës pasi gjendet në një zonë të qetë të qytetit dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 78 m2
  • 34 Vizita
ID: PROAC5652
Siperfaqe Neto: 78
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1