Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Qira
270 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Kalabria-Emshir, më saktësisht përballë kolegjit UBT te kompleksi EXDC.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira për banim. Kompleksi banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Për shkak se është e pozicionuar nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm dritë natyrale gjatë ditës. Banesa ndodhet në një lagje të qetë e familjare dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr."Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 74 Vizita
ID: PROAC5653
Siperfaqe Neto: 65
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1