Banesë me QIRA - 1 dhomë gjumi - Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
Për Qira
300 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 60m² ndodhet në Ulpianë, përballë EXFIS. Ndodhet në katin e 4-të (pa ashensor), është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira për banim. Ka në afërsi të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë dhe poashtu lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Ka këtë renditje:
- Sallon me kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 136 Vizita
ID: PROAC5704
Siperfaqe Neto: 60
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1