Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Te Qafa

Qafa, Prishtina
Për Qira
400 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet mbi ëmbeltoren "Dafina" te Qafa, Rr. "UÇK".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 70m² ndërsa ndodhet në katin e 6-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte të mira për banim. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Avantazh është se banesa ndodhet vetëm disa hapa larg qendrës së qytetit, institucioneve kryesore dhe shërbimeve të rëndësishme, duke e bërë këtë një vend të përsosur për të jetuar.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 70 m2
  • 35 Vizita
ID: PROAC5706
Siperfaqe Neto: 70
Kat: 6
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1