Banesë 1+1 me Qira në Bregun e Diellit

230 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 72m² ndodhet në Bregun e Diellit, te banesat e bardha. Ka kushte shumë të mira dhe është e mobiluar në tërësi. Ndodhet në katin e 1-rë në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Depo,
- Banjo,
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Bregu i Diellit, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 72 m2
  • 158 Vizita

Additional Information

ID: PROAC725
Siperfaqe Neto: 72
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: