Banesë 1+1 me Qira në Aktash

250 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 62m² ndodhet në Aktash. Ka kushte shumë të mira dhe është e mobiluar në tërësi. Ndodhet në katin e 2-të në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e lirë prej datës 16 Qershor.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Aktash, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 62 m2
  • 104 Vizita

Additional Information

ID: PROAC726
Siperfaqe Neto: 62
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: