Gasonjere në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 26m² – Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
Për Shitje
45,000 €

Përshkrimi

Gasonjerja e pajisur me fletë poseduese gjendet në Ulpianë afër Fontanes, Rr. "Hakif Zejnullahu".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 26m² neto ndërsa ndodhet në katin e 4-të (pa ashensor).
E orientuar nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm dritë natyrale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndodhet në një zonë të qetë, të sigurt dhe ka qasje të lehtë në shërbime dhe infrastrukturë urbane.

Gasonjerja përbëhet nga:
– Dhomë
– Korridor me kuzhinë
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Garsoniere
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 26 m2
  • 274 Vizita
ID: PROAC5805
Siperfaqe Neto: 26
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion