Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
450 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria përballë "Mini Max".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 90m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të.
Banesa është e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha kushtet e nevojshme.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për banim, me qasje të lehtë në rrugë dhe afër ka të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 90 m2
  • 109 Vizita
ID: PROAC5809
Siperfaqe Neto: 90
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1