Banesë - Penthouse 174.8m² Në SHITJE Në Velani

1,100 € Shitje

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 174.8m² ndodhet në Velani, mbi parkun e qytetit. Banesa është në ndertim e sipër dhe pritet të përfundoj e të jetë e gatshme për banim në Qershor të vitit 2023. Banesa posedon dy garazha dhe ka mundësi financimi edhe me Lizing.

Banesa ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor
- Kuzhinë
- 3 Dhoma gjumit (Dhoma kryesore e gjumit me banjo dhe garderobë)
- 2 Depo
- 3 Banjo
- 3 Tarraca
Velani, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 175 m2
  • 88 Vizita

Additional Information

ID: PROAC727
Siperfaqe Neto: 175
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: