Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Te Qafa

Qafa, Prishtina
Për Qira
350 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet tek Qafa, objekti "BP Home" afër shkollës fillore "Meto Bajraktari".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 60m² ndërsa ndodhet në katin e 7-të.
Banesa e mobiluar dhe organizuar mirë posedon kushte tejet të mira për banim.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me ngrohje qendrore. Poashtu posedon kondicioner. Ndodhet afër qendrës së qytetit, qendrën e mjekësisë familjare dhe ka qasje të lehtë në linjat kryesore të trafikut urban.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 43 Vizita
ID: PROAC5825
Siperfaqe Neto: 60
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1