Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Qira
400 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin "BG Construction" Rr. "Ali Vitia" në lagjen Kalabria.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 92m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte të mira banimi.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë të qetë, ka qasje të lehtë në rrugë dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme. Kjo pronë do të jetë e lirë nga data 25 qershor.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 92 m2
  • 27 Vizita
ID: PROAC5826
Siperfaqe Neto: 92
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1