Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Qendër

Qendër, Prishtina
Për Qira
400 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në Qendër, te restoranti "Pishat", përballë "Hotel Sirius".
Ka sipërfaqe prej 60m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 4- të (pa ashensor).
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Në afërsi ka restaurante, çerdhe, shkolla si dhe qasje direkte me lagjet e tjera të kryeqytetit.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– 2 terasa

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 40 Vizita
ID: PROAC5827
Siperfaqe Neto: 60
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1