Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
Për Qira
300 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në Rr. "28 Nëntori" në Fushë Kosovë afër ambullantës së re.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 78m² ndërsa ndodhet në katin e 7-të.
Banesa është e mobiluar plotësisht me mobilje të reja dhe posedon kushte shumë të mira banimi.
Objekti banesor posedon 2 ashensorë funksionalë kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme banimi, po ashtu qasje të shpejtë në rrethin kryesor dhe qendër.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë (ka dalje në terasë)
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 619 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 78 m2
  • 27 Vizita
ID: PROAC5828
Siperfaqe Neto: 78
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1