Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Parku i Qytetit

Parku i Qytetit, Prishtina
Për Qira
400 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet tek kompleksi "Esa Plaza" në Parkun e Qytetit, përballë "Viva Fresh".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 95m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të.
Banesa është e mobiluar plotësisht dhe organizuar mirë me të gjitha pajisjet. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndodhet në një zonë të pëlqyer nga klientët, afër parkut, shkollës, e qendrës së mjekësisë familjare. Poashtu, avantazh është se ndodhet afër qendrës së qytetit dhe ka qasje të lehtë në rrugë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 95 m2
  • 135 Vizita
ID: PROAC5850
Siperfaqe Neto: 95
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1