Shitet Banesa 3+1 në Lagjen e Spitalit

900 € Shitje

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, Rr. "Muharrem Fejza", ndërtues "BTP" me sipërfaqe prej 112m². Ndodhet në katin e 1-rë, me kushte shumë të mira banimi. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Kontrata për këtë pronë bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë 76.5m².

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 112 m2
  • 142 Vizita

Additional Information

ID: PROAC732
Siperfaqe Neto: 112
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: