Banesë 1+1 me Qira Në Lagje Të Spitalit

240 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 60m² ndodhet në Lagje Të Spitalit, afër QKUK-së. Banesa ka kushte të mira për banim, gjendet në katin e 8-të dhe ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 m2
  • 225 Vizita

Additional Information

ID: PROAC734
Siperfaqe Neto: 60
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 8
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: