Dy Banesa 1+1 Në SHITJE Në Fushë Kosovë

600 € Shitje

Përshkrimi

Banesat me sipërfaqe prej 67m² ndodhen në Fushë Kosovë, Rr. “Dardania”. Banesat gjenden në katin e 1-rë, ndërtesa ku gjenden banesat posedojn ashensor funksional dhe kan vendparking të mjaftueshëm për banuesit e ndërteses.

Kan këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888 dhe 049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
, Fushë Kosovë
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 67 m2
  • 141 Vizita

Additional Information

ID: PROAC736
Siperfaqe Neto: 67
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: