Banesë 2+1 Në SHITJE Në Fushë Kosovë

600 € Shitje

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 87m² ndodhet në Fushë Kosovë, Rr. “Dardania”. Banesa gjende në katin e 1-rë, ndërtesa ku gjendet banesa posedon ashensor funksional dhe ka vendparking të mjaftueshëm për banuesit e ndërteses. Vlen te theksohët që banesa ka shkallë mbrenda, ku e benë këtë banesë edhe më elegante dhe të veqantë.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- 2Dhomë gjumi,
- 2Banjo,
- Ballkon.


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888 dhe 049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
, Fushë Kosovë
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathroom
  • 87 m2
  • 292 Vizita

Additional Information

ID: PROAC738
Siperfaqe Neto: 87
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: