Shtëpi në Shitje në Bernicë të Ulët

175,000 € Shitje

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe prej 240m² ndodhet në Bërnicë të Ulët. Shtëpia trekatëshe ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshatshëm për banim. Është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë e gatshme në nëntor të vitit 2022. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Bërnicë, Prishtina
  • Bedrooms
  • Bathroom
  • 240 m2
  • 60 Vizita

Additional Information

ID: PROAC739
Siperfaqe Neto: 240
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: