Shitet URGJENT banesa 1+3 sip.118.5m² në Lagjen e Muhaxherëve

1,090 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, te "Golden Park", me sip. prej 118.5m² në katin e 1-rë me orientim lindje. Objekti është ndërtim i ri, ka qasje të shpejtë në Qendër dhe posedon 3 ashensorë funksional në hyrje.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e muhaxherëve, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 119 m2
  • 677 Vizita

Additional Information

ID: PROAC749
Siperfaqe Neto: 119
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: