Banesë ekskluzive 1+1 me Qira në Arbëri te Komuna e Re

650 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 100m² ndodhet në Arbëri, te Komuna e Re. Ndodhet në katin e 6-të dhe ka kushte shumë të mira për banim, e mobiluar në tërësi me mobilje të reja, moderne dhe të kualitetit të lartë. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Posedon ashensorë funksional, garazhë nëntokësore dhe kamera sigurie të vendosura ne banesë. Poashtu banesa është e paisur me alarm i cili kontrollohet edhe nga Telefoni Mobil. Është e lirë prej muajit Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor dhe Kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi (njëra dhomë ka banjon privat),
- Banjo,
- Depo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Arbëria - Dragodan, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 100 m2
  • 77 Vizita

Additional Information

ID: PROAC750
Siperfaqe Neto: 100
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: