Banesë 1+1 Ekskluzive te Prishtina e Re

930 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Rrugën A, pas QKUK-ës, me sip. prej 70m². Kompleksi banesor është i ndërtuar nga "ACG Construction" (në një ndër objektet me cilësinë me të lartë të ndërtimit qe është bërë deri më tani), duke i kushtuar rëndësi shumë të madhe detajeve, ku fasada e saj ventiluese e bën vendbanimin shumë të ngrohtë gjatë dimrit dhe shumë të freskët gjatë verës. Banesa moderne ka kushte të mira banimi. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim dhe buzë objektit do të kaloj Rruga me katër korsi e cila do të quhet Rruga A. Posedon parkim nëntokësorë dhe para objektit, ashensorë funksionalë, dritare antracid, ndarje muri me lesh guri kundër zhurmës. Ka ngrohje nën dysheme dhe në çdo dhomë ka termostat për rregullimin e temperaturës. Është e gatshme për banim.

Ka këtë rënditje:
- Dhomë Dite të madhe me Kuzhinë,
- Dhomë Gjumi,
- Banjo,
- Depo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Rruga A, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 69 m2
  • 256 Vizita

Additional Information

ID: PROAC752
Siperfaqe Neto: 69
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: