Banesë me QIRA – 2 dhoma gjumi – Lakrishtë

Lakrishtë, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin "Nartel Center" në Lakrishtë.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 76m² ndërsa ndodhet në katin e 7-të.
Banesa është e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha pajisjiet e nevojshme. Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të preferuara me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 76 m2
  • 58 Vizita
ID: PROAC6007
Siperfaqe Neto: 76
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1