Lokal me QIRA – 58m² – Te Qafa

Qafa, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Lokali gjendet afër shkollës "Meto Bajraktari" dhe Meridianit te Qafa.
Përmban një hapësirë prej 53m² të shfrytëzueshme, 15m² terasë dhe ndodhet në katin përdhesë. Lokali është ideal për një larmi aktivitetesh biznesore pasi ndodhet në rrugë kryesore dhe mund të përdoret për: kafiteri, lokal ushqimor, zyre etj. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Avantazh është se lokali është i pozicionuar në një zonë shumë të frekuentuar.

Struktura e lokalit përfshin:
– 1 hapësirë e gjerë
– Banjo
– Terasë 15m²

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Bar
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 53 m2
  • 53 Vizita
ID: PROAC6008
Siperfaqe Neto: 53
Disponueshmëria: Në dispozicion