Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Qira
300 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin "Pozhegu Brothers" tek Lagjja e Spitalit, Rr. "Muharrem Fejza".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 60m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të.
Banesa është e mobiluar dhe posedon kushte shumë të mira banimi. Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të preferuara me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 60 m2
  • 74 Vizita
ID: PROAC6010
Siperfaqe Neto: 60
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1