Banesë 3+1 në SHITJE te Qafa

155,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 220m² (bruto) në katin e 10-të ndodhet te Qafa, te "BP HOME". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Posedon ashensorë funksional dhe është e paisur me Fletë Poseduese.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor dhe Kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Terasë 100m².

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qafa, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 220 m2
  • 77 Vizita

Additional Information

ID: PROAC756
Siperfaqe Neto: 220
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: