4 Banesa në Shitje te Prishtina e Re

1,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesat ndodhen te Prishtina e Re, në Kompleksin banesor "Lisi" nga ndërtuesi "Art Construction". Ndodhen në një pjesë të qytetit të qetë, të përshtatshëm e familjarë . Banesat janë në ndërtim e sipër dhe pritet të jenë të gatshme për banim në tetor të vitit 2022.

Banesa me sip. 79.60m², në katin e 2-të ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Banesa me sip. 92.90m², në katin e 3-të ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Banesa me sip. 84,30m², në katin e 4-të ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Banesa me sip. 92m², në katin përdhesë ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Prishtina e re, Prishtina
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathroom
  • m2
  • 69 Vizita

Additional Information

ID: PROAC768
Siperfaqe Neto: 0
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: