Gasonjere me Qira në Dardani

Dardani, Prishtina
Për Qira
170 €

Përshkrimi

Gasonjerja me sipërfaqe prej 40m² në katin e 9-të ndodhet në Dardani, te Bill Kllintoni. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Posedon ashensorë funksional.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor dhe Kuzhinë,
- Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 40 m2
  • 222 Vizita
ID: PROAC769
Siperfaqe Neto: 40
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: