SHITET Banesa Duplex me Sip. 141m² + Garazhë në Lagjen e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
950 €

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendet në Lagjen e Spitalit, Rr.”Malush Kosova ”. Ka sipërfaqe prej 141m², është në katin e 4-të. Shitet e pa mobiluar dhe është e gatshme për banim. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim. Posedon garazhë dhe ashensorë funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 141 m2
  • 353 Vizita
ID: PROAC777
Siperfaqe Neto: 141
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: