Banesë 1+1 në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve

88,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, Rr."Bedri Shala", Kompleksi "Golden Park", afër "Pozhegu Brothers" me sip prej 73,4m². Ndodhet në përdhesë, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e muhaxherëve, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 73,4 m2
  • 140 Vizita

Additional Information

ID: PROAC798
Siperfaqe Neto: 73,4
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: