Banesë 2+1 me Qira në Kalabri

400 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 90m² ndodhet në Kalabri, te banesat e arabve. Është e mobiluar në tërësi, në katin e 1-rë me kushte shumë të mira për banim. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm. Posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Kalabria - Emshir, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 90 m2
  • 169 Vizita

Additional Information

ID: PROAC801
Siperfaqe Neto: 90
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: