Zyre me Qira te Qafa

700 € Qira

Përshkrimi

Zyrja gjendet te Qafa, te kafet e vogla, pas "Che Bar" me sip. 89m². Ndodhet në katin e 2-të, në një lokacion mjaft të frekuentuar dhe të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste. Ka hapësirë të shfrytëzueshme dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos. Lëshohet e pa mobiluar.

Ka këtë rënditje:
– 3 Hapësira Pune,
– Kuzhinë,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr."Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qafa, Prishtina
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathroom
  • 89 m2
  • 83 Vizita

Additional Information

ID: PROAC818
Siperfaqe Neto: 89
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: