Banesë 1+1 me Qira në Velani

240 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 48m² në katin e 2-të ndodhet në Velani, afër Shkollës "Iliria". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim me kushte shumë të mira banimi. Posedon ashensorë funksional.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Velania, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 48 m2
  • 73 Vizita

Additional Information

ID: PROAC827
Siperfaqe Neto: 48
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: