Banesë 3+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

400 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 110m² në katin e 1-rë ndodhet në Lagjen e Spitalit, te Restaurant "Loriano", afër Rrugës B. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim me kushte shumë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 110 m2
  • 251 Vizita

Additional Information

ID: PROAC829
Siperfaqe Neto: 110
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: