Banesë/Zyre me Qira në Arbëri

550 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 112m² në katin e 6-të ndodhet në Arbëri, Rr. "Ahmet Krasniqi", përball "Taunita Fish". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim me kushte shumë të mira banimi. Posedon ashensorë funksional dhe garazhë.

Ka këtë rënditje:
- 4 Hapësira Punuese,
- Kuzhinë,
- 2 Banjo,
- WC,
- 2 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 112 m2
  • 55 Vizita

Additional Information

ID: PROAC830
Siperfaqe Neto: 112
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: