Shtëpi 3+3 në Shitje në Bregun e Diellit

430,000 € Shitje

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe prej 177m² ndodhet në Bregun e Diellit, te Lagjja e Doktorrëve. Është e pajisur me fletë poseduese dhe është e ndarë në këtë mënyrë: përdhesë, katin e parë dhe katin e dytë. Kati përdhesë ka këtë rënditje : Qëndrim ditor së bashku me kuzhinë dhe një banjo. Kati i parë ka këtë rënditje : Qëndrim ditor së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Kati i dytë ka këtë rënditje: Qëndrim ditor së bashku me kuzhinë dhe një dhomë gjumi. Shtëpia ka 6 ari oborr dhe posedon garazhë. Shtëpia është e mobiluar në tërësi me kushte shum të mira për banim në një pjesë të qytetit mjaftë të qetë dhe familjar ku e tërë prona ka 227m² të shfrytëzueshme.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Bregu i Diellit, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 177 m2
  • 150 Vizita

Additional Information

ID: PROAC834
Siperfaqe Neto: 177
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: